Varikatused

Meie poolt toodetud varikatused on ilmastikule vastupidavad, hõlpsasti paigaldatavad ja kergesti hooldatavad. Valmistame lihtsamaid eritellimusel lahendusi, kuid omame võimekust teostada ka keerukamaid projekte. Teatud tüüpi varjualused on ka laotoodetena koheselt saadaval. Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust. Paigaldust teostame üle Eesti.

Erinevad varikatuse tüübid:

  • Viilkatusega varikatused
  • Kaarkatusega varikatused
  • Sepistega varikatused
  • Klaasist varikatused

Sõltuvalt otstarbest valmivad meie tootmises erinevad autovarikatused, metallist lehtlad, tuulekojad, jalgrataste varjualused, bussipaviljonid. Garanteerimaks, et pakume just teie valduse iseärasusi arvestavat lahendust, teostame vajalikud mõõdistustööd ja planeeringu. Ainult nii saame tagada, et iga toode vastaks teie õue ruumilahendusele. Tellides meilt varikatuse, saadame Teile enne valmistamist joonised kooskõlastamisele.

Autovarikatused ja autovarjualused

Erinevad lahendused linnaruumi arvestades.

Varjualune kahele autole / paadile:
mõõdud: kõrgus 2600mm, pikkus 5640mm, laius 5000mm

Varjualune ühele autole / paadile:
mõõdud: kõrgus 2600mm, pikkus 5640mm, laius 3000mm

Jalgrataste varjualused

Kõik meilt tellitavad jalgrataste varjualused on projekteeritud ja toodetud linnaruumi planeeringut arvestades. Jalgratta varguse vältimiseks paigaldatakse konstruktsiooni juurde turvapiirded ja vajaminev turvavarustus.

Tutvuge meie tehtud töödega ja võtke meiega ühendust:
Email: info@mainsten.ee ; |  Tel +372 5342 7163. Vastame Teile esimesel võimalusel.