Taristu tooted

Valmistame nii standardseid omatooteid kui projektipõhiseid lahendusi koostöös Tellijaga.

Suure osa toodangust moodustavad standardsed välisvalgustuse tooted nagu valgustipostid, pargipostid, erinevad valgusti kandurid ja postide konsoolid ning traaversid. Tutvu standardlahenduste kataloogi ja hinnakirjaga.

Välisvalgustuse erilahendused sünnivad reeglina arhitekti – projekteerija ja tootja poolsete inseneride koostööna, kus arhitektilt projekti autorina on idee ja kavandid linnaruumi või maastiku kujunduse osas ning Mainsteni insenerid toovad juurde teadmise ja kogemuse tehniliselt teostatavate lahenduste näol.

Valgusti postide ja konsoolide erilahenduste puhul on kasutusel materjalina nii teras, puit kui alumiinium. Võimalus valida nii ümarate- kui nelikantprofiilide vahel, kombineerida lehtterasega jne. Viimistlusena võib kasutada kuumtsinkimist, värvimist või kasutada erineva viimistlusega roostevaba terast.

Oleme alati valmis osalema varases projekteerimise staadiumis lahenduste väljatöötamisel, mis tagab hilisemas ehitamise etapis sujuvad ja mõistliku hinnatasemega tarned.

Taristu toodete juurde kuuluvad ka erinevad torupiirded, fooripostid ja portaalid, liiklusmärgi postid, ajutised piirded.

Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ja kestvaid lahendusi, realiseerida kliendinägemus ja anda omapoolne panus taristu üldisele arengule. Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust. Paigaldust teostame üle Eesti.

Küsi hinnapakkumist:
Email: info@mainsten.ee | Tel: +372 5342 7163. Vastame Teile esimesel võimalusel.